Корисне

Корисна інформація

Тема відповідальності за порушення вимог правил дорожнього руху (ПДР) - одна з найбільш «хворих» і часто обговорюваних між водіями.

Досвід «неформального» спілкування, питання водіїв, які звертаються за юридичною консультацією і ситуації, часто виникають при розгляді справ у судах та органах державної влади України ПЕРЕКОНУЮТЬ:

Законодавство, що регулює сферу дорожнього руху і, власне, Правила «не працюють» так, як могли б «Спотворення і перегини» відбуваються, найчастіше, не на користь водія.

Причина - в юридичній необізнаності як більшості учасників руху, так і багатьох співробітників ДАІ, правильно що не застосовують норми законів і ПДР. Обома сторонами можуть порушуватися фундаментальні вимоги Законодавства, коли наявність або відсутність дрібниць, можуть «розвернути» справу практично в протилежному напрямку.

Звичайно більшість водіїв та інспекторів можуть, у разі гострої необхідності, пригадати відповідні випадки, положення або розшукати їх у витягнутої брошурі. Причому вони абсолютно щиро вважають, що цього достатньо не тільки для затвердження - «Я знаю Правила!», А й для того, щоб їх застосовувати.

Тим часом, немає нічого більш далекого від істини.

Правила недостатньо лише прочитати і вивчити напам'ять.

Для того, щоб вірно застосовувати норми ПДР і аргументовано захищатися на їх основі, потрібно навчитися аналізувати, що відбувається з урахуванням всіх дрібниць, правових нюансів і юридичних «розділових знаків».

І тому, одним з головних напрямків діяльності Федерації «Авто Оплот» є надання юридичної підтримки учасникам програми Федерації та членам їх сімей.   Заповнити форму Online реєстрації.

  • У розділі "На допомогу автомобілісту" зібрані статті та поради, як діяти в різних ситуаціях на дорозі.
  • При виникненні ситуацій, що вимагають юридичної підтримки і сприяння, якщо Ви потрапили в критичне становище і не впевнені у власних силах - юристи Федерації і наші корпоративні Партнери - юристи «Центру правового консалтингу», прийдуть на допомогуОнлайн реєстрація

Учасникам

 

- 2 грн/л

 

 

- 2 грн./л на паливо

- 30 %

- 30% на види страхування

0 грн.

Безкоштовні юр. консультації

- 25 %

- 25% СТО

24 / 7

Цілодобова підтримка при ДТП

24 / 7

Автоассістанс
по Україні та країнах ЄС

до 30 %

Партнерські знижки


Наші Партнери

Україна, Київ
вул. Дмитрівська, 18/24,
11 пов.


www.u-drive.com.ua


+380 (44) 531 30 28
+380 (93) 349 49 49


info@u-drive.com.ua