Про федерацію

Про Федерацію

Кожен автомобіліст має право на отримання якісних послуг, забезпечення безпеки руху та можливість вирішувати свої правові, технічні, економічні та моральні проблеми з найменшими витратами часу і фінансових ресурсів.

Міжнародна Федерація захисту прав водіїв (МФЗПВ) «Авто Оплот» гарантує сприяння водіям в будь-яких, навіть найскладніших ситуаціях, а міжнародний статус дозволяє здійснювати підтримку на території України та за кордоном.

Громадська організація «Міжнародна Федерація захисту прав водіїв» зареєстрована Міністерством юстиції України 23 квітня 2001 з метою формування громадської структури, що надає автомобілісту надійну підтримку і впевненість у будь сітуаціі.

В своєї діяльності фахівці «Авто Оплот» відштовхуються від міжнародних стандартів, орієнтуючись на принципи і якість, закладені в закордонні організації подібного типу.

Беручи до уваги національні, ментальні, економічні та соціальні особливості, ми враховуємо багаторічний досвід таких асоціацій як: AAA International Relations (США), ADAC (Німеччина), RACC - Reial Automobile Club de Catalunya (Іспанія), The Royal Dutch Touring Club ANWB ( Голландія) та інших.

Своїм учасникам та партнерам МФЗПВ пропонує широкий спектр якісних послуг, підтримку і допомогу: медичну, технічну, фінансову, правову, страхову і соціальну.

Перелік послуг, що надаються Федерацією, постійно розширюється і охоплює все більше нових сфер.

МФЗПВ прагне до співпраці з перевіреними і надійними Партнерами.

Спеціально розроблені нами пакети корпоративного, індивідуального та авансованого учасника програми МФЗПВ «U-DRIVE», надають можливість скористатися системою знижок в рамках дисконтної програми, забезпечуючи економію коштів, що значно перевищує розмір річного внеску.

  Ставши учасником програми МФЗПВ «U-DRIVE» Ви гарантовано отримуєте:

  • Ваші побажання щодо поліпшення захисту Ваших прав будуть почуті і враховані;
  • допомога в автострахуванні та отриманні автопослуг;
  • безкоштовні юридичні та соціальні консультації;
  • участь у комплексній дисконтній програмі «U-DRIVE»;
  • надійну підтримку і впевненість у будь-яких ситуаціях.

Що ми очікуємо від Вас - це прагнення до відродження водійської солідарності і усвідомлену активну соціальну позицію у відстоюванні своїх законних прав.
Онлайн реєстрація

Учасникам

 

- 2 грн/л

 

 

- 2 грн./л на паливо

- 30 %

- 30% на види страхування

0 грн.

Безкоштовні юр. консультації

- 25 %

- 25% СТО

24 / 7

Цілодобова підтримка при ДТП

24 / 7

Автоассістанс
по Україні та країнах ЄС

до 30 %

Партнерські знижки


Наші Партнери

Україна, Київ
вул. Дмитрівська, 18/24,
11 пов.


www.u-drive.com.ua


+380 (44) 531 30 28
+380 (93) 349 49 49


info@u-drive.com.ua