Cтраховий фонд

Cтраховий фонд

Страховой фонд

На сьогоднішній день зберігаються негативні тенденції на ринку послуг страхування. Частішають випадки невиплати страхових відшкодувань, а також невиконання деякими страховими компаніями своїх зобов'язань перед клієнтами.

Усвідомлюючи це, Федерація, щоб уникнути подібних випадків з членами МФЗПВ, провела ротацію 3-х страхових компаній.

Спільно з рядом прогресивних страхових компаній-партнерів МФЗПВ організований незалежний страховий фонд, що формується страховими компаніями і призначений виключно для цільових страхових відшкодувань членам Федерації.

Тим самим сформований механізм гарантованої виплати страхових відшкодувань і принципово продовжена добра традиція - жодного випадку невиплати страхового відшкодування члену Федерації за весь період існування МФЗПВ*.

Кроме того, у разі невиконання страховою компанією договірних зобов'язань перед клієнтом - членом Федерації, після вирішення спірних питань, страхова компанія піддається позбавлення квоти і подальшої ротації, а в особливо складних або конфліктних випадках - розгляд справи переноситься в суд.

Ми, вельми зацікавлені в отриманні об'єктивної та достовірної інформації про якість наданих страховими компаніями послуг, про коректне і оперативне виконання (або невиконання) ними своїх договірних зобов'язань, особливо при настанні страхових випадків з автострахування. Звертайтеся в наш Контакт-Центр - нам важлива Ваша думка!

 

* При об'єктивному настанні страхового випадку і виконанні всіх договірних зобов'язань членами Федерації.
Онлайн реєстрація

Учасникам

 

- 2 грн/л

 

 

- 2 грн./л на паливо

- 30 %

- 30% на види страхування

0 грн.

Безкоштовні юр. консультації

- 25 %

- 25% СТО

24 / 7

Цілодобова підтримка при ДТП

24 / 7

Автоассістанс
по Україні та країнах ЄС

до 30 %

Партнерські знижки


Наші Партнери

Україна, Київ
вул. Дмитрівська, 18/24,
11 пов.


www.u-drive.com.ua


+380 (44) 531 30 28
+380 (93) 349 49 49


info@u-drive.com.ua